Tłumacz polsko holenderski to jedna z ofert naszego biura tłumaczeń online. Do kooperacji w podanym zakresie translacji zapraszamy firmy i klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Naszych klientów zapraszamy do wizyty w oddziałach zlokalizowanych na terenie Grudziądza, Bydgoszczy i Świecia. Osoby spoza regionu mogą skorzystać z platformy online. Na każdą wiadomość z zapytaniem o koszty realizacji przekładu odpowiemy przed upływem 24 godzin. Tłumacz polsko holenderski wykonuje przede wszystkim następujące rodzaje translacji:

Tłumacz polsko holenderski

  • Tłumaczenia dokumentów samochodowych – tłumacz polsko holenderski przychodzi z pomocą osobom poszukującym fachowych translacji dokumentów motoryzacyjnych. Na zlecenie naszych klientów wykonujemy tłumaczenia dowodów rejestracyjnych i umów kupna samochodu lub motoru. Większość zleceń wykonywana jest w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Ekspresowe przygotowanie papierów pozwala na zachowanie 30 dniowego terminu koniecznego na przerejestrowanie samochodu. Zachęcamy do kooperacji osoby i firmy trudniące się zawodowo importem aut z Holandii. Przy większej liczbie kompletów zapewniamy rabaty i obniżki cen.
  • Tłumaczenie dokumentów kredytowych – tłumacz polsko holenderski nie pozostaje obojętny wobec tych z Państwa, którzy ubiegają się o kredyt hipoteczny. W podanym zakresie tłumaczymy umowy o pracę, odcinki od wypłat i wyciągi bankowe. Przekłady muszą być sporządzone w formie przysięgłej. Protlumaczenia.pl na stałe kooperują z blisko 20 wykonawcami, posiadającymi stosowne uprawnienia. Każdy z naszych filologów widnieje w oficjalnym spisie Ministerstwa Sprawiedliwości. Wszystkie usługi oferowane w ramach tłumaczeń polsko holenderskich cechuje wysoka jakość i najlepsze warunki realizacji.
  • Tłumaczenie zaświadczeń, świadectw ukończenia szkół i dyplomów – tłumacz polsko holenderski zaprasza do skorzystania ze swoich usług w ramach tak zwanych przekładów edukacyjnych. Dokumenty potwierdzające wykształcenie służą poświadczeniu posiadanych kwalifikacji. Te ostatnie zaś stanowią przyczynek do kontynuowania nauki lub ubiegania się o pracę. Jesteśmy do Państwa usług przez 365 dni w roku, bez wyłączenia sobót i niedziel. Fachowość naszego teamu posiada swoje potwierdzenie w otrzymywanych referencjach. Biuro tłumaczeń niderlandzkiego to firma, której warto zaufać przy okazji przekładów pisemnych.
Tłumacz polsko holenderski

Tłumacz polsko holenderski – biuro tłumaczeń niderlandzkiego

Menu
NET-KREATOR - tłumaczenia przysięgłe
Kosynierów Gdyńskich 27
Grudziądz
Telefon: 501327777
Email: admin@grudziadz24h.eu
Zakres cenowy: 10 PLN - 95 PLN

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Oddział Świecie

 ODDZIAŁ ŚWIECIE

 

ul. Wojska Polskiego 86 (nad “Kebabem”) – II piętro

 

86-100 Świecie

 

tel. 501 32 7777

 

BIURO CZYNNE OD PON. DO PT. OD 8.00 DO 16.00

Wyróżnienia