Wiele osób oraz firm poszukuje tłumaczeń w Internecie. Taka forma zlecania przekładów jest nie tylko wygodna, ale może okazać się również tańsza. Na rodzimym rynku istnieje wiele przedsiębiorstw, które oferują tego rodzaju usługi. Warto jednak  dokładnie sprawdzić ich ofertę. Spora liczba podmiotów jest posługuje się przymiotnikiem „online” tylko z założenia. Wybierając Protlumaczenia.pl macie Państwo pewność wykonania przekładów na najwyższym poziomie. Dysponujemy kadrą specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.  Proces realizacji zleceń odbywa się z wykorzystaniem komunikacji na drodze Internetowej. Nie spotkają Państwa zatem przykre niespodzianki. Tłumaczenia przysięgłe online oferowane przez nasze biuro tłumaczeń realizujemy  w myśl reguły „5 kroków”:

Tłumaczenia przysięgłe online

  • Krok pierwszy – przemyśl zakres tłumaczenia – wbrew pozorom to jeden z najważniejszych etapów realizacji przekładów online. Dobrze wybrany zakres translacji może uchronić Państwa portfele przede niepotrzebnymi wydatkami. Warto zatem zapytać się strony oczekującej tłumaczenia, czego naprawdę oczekuje.
  • Krok drugi – sprowadź dokumenty do postaci cyfrowej i wyślij na naszą skrzynkę mailową – tłumaczenia przysięgłe online powstają ze skanów. Akceptujemy wszystkie popularne rozszerzenia plików. W przypadku wątpliwości prosimy o poprzedzenie wysyłki dokumentów stosownym kontaktem telefonicznym. Do dobrej praktyki należy ponumerowanie kolejno załączanych plików.
  • Krok trzeci – poczekaj na darmową wycenę – tłumaczenia przysięgłe online podlegają regułom darmowego określenia kosztów przygotowania translacji. Wszelkie czynności związane z tym procesem wspierane są przez oprogramowanie typu OCR. Standard ten umożliwia dokładne rozpoznanie liczby znaków zawartych w danym dokumencie. Zapraszamy do przesyłania zapytań. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby.
  • Krok czwarty – zaakceptuj zaproponowaną cenę i zapłać za translacje online – Protlumaczenia.pl dokładają wszelkich starań, aby warunki realizacji zleceń były korzystne. Klienci zlecający większą objętościowo partię materiału mogą liczyć na korzystne rabaty i obniżki cen. Nasze tłumaczenia online to doskonała alternatywa do korzystania z tradycyjnych biur tłumaczeń.
  • Krok piąty – umów się na darmową wysyłkę – przekłady wykonane przez biuro tłumaczeń online dostarczane są do Państwa nieodpłatnie. Za przesyłkę odpowiada Poczta Polska lub wyselekcjonowane firmy kurierskie.
Tłumaczenia przysięgłe online

Tłumaczenia przysięgłe online

Menu
NET-KREATOR - tłumaczenia przysięgłe
Kosynierów Gdyńskich 27
Grudziądz
Telefon: 501327777
Email: admin@grudziadz24h.eu
Zakres cenowy: 10 PLN - 95 PLN

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Oddział Świecie

 ODDZIAŁ ŚWIECIE

 

ul. Wojska Polskiego 86 (nad “Kebabem”) – II piętro

 

86-100 Świecie

 

tel. 501 32 7777

 

BIURO CZYNNE OD PON. DO PT. OD 8.00 DO 16.00

Wyróżnienia