Tłumaczenia przysięgłe online

Tłumaczenia przysięgłe online, realizowane przez nasze biuro tłumaczeń to oferta przeznaczona dla osób mających potrzeb względem przekładów językowych oferowanych przez naszą firmę,  a preferujących skorzystanie z usługi w sposób zdalny.  Dla przypomnienia informuje Państwa, że oprócz naszych oddziałów stacjonarnych, zlokalizowanych w Grudziądzu, Świeciu oraz Bydgoszczy, nasza Firma świadczy usługi za pomocą platformy Internetowej Protlumaczenia.pl . Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty przekładów uwierzytelnionych online w następujących zakresach:

Tłumaczenia przysięgłe online

  • Tłumaczenia dla firm online – niewątpliwie zlecenia realizowane przez Internet w kontekście działalności biznesowej są wygodną i niezawodna formą dostępu do usług tłumaczy. Nasze zaplecze kadrowe predysponuje do realizacji nawet najtrudniejszych zadań tłumaczeniowych. Do współpracy zapraszamy przedsiębiorstwa z całego kraju. Nasza Firma zajmuje się przygotowywaniem tłumaczeń specjalistycznych oraz technicznych online.  Do najczęściej realizowanych usług należą tłumaczenia instrukcji obsługi online, certyfikaty oraz zaświadczenia. Sporą grupę przekładów stanowią również tłumaczenia prawnicze. Projekty translatorskie realizowane są pod okiem zespołu korektorskiego, co wpływa na skuteczną eliminację ewentualnych pomyłek. Dla stałych klientów oferujemy faktury terminowe oraz atrakcyjne warunki współpracy.
  • Tłumaczenia dla osób prywatnych – tłumaczenia realizowane za pośrednictwem biura tłumaczeń online są przydatne szczególnie w przypadku nagłej potrzeby przetłumaczenia dokumentów. Poza wygodą o ich sile stanowi również możliwość uzyskania tłumaczeń od specjalistów, których na próżno szukać w mniejszych miejscowościach. Mowa tu o tłumaczach takich języków jak holenderski, norweski czy szwedzki. Nasze biuro tłumaczeń online posiada w swoim zespole tłumaczy wszystkich najpopularniejszych języków Europie i na Świecie, oferując wysyłkę dokumentów pod wskazany adres.
  • Tłumaczenia dokumentów samochodowych online – tłumaczenia dokumentów samochodowych online są propozycją dla osób, które po zakupie auta sprowadzonego z zagranicy muszą przetłumaczyć dokumenty, celem zarejestrowania samochodu w polskim Wydziale Komunikacji. Podobnie jak w przypadku grupy tłumaczeń dokumentów dla osób prywatnych, kontakt za pośrednictwem Internetu daje szansę na skorzystanie z usług tłumaczy języków rzadszych. Nasza biuro tłumaczeń oferuje usługi na najwyższych poziomie i w cenach korzystniejszych niż u konkurencji. Popularne „samochodówki” wysyłamy już w 24 godziny od złożenia zapotrzebowania.

 

Menu
NET-KREATOR - tłumaczenia przysięgłe
Kosynierów Gdyńskich 27
Grudziądz
Telefon: 501327777
Email: admin@grudziadz24h.eu
Zakres cenowy: 10 PLN - 95 PLN

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Oddział Świecie

 ODDZIAŁ ŚWIECIE

 

ul. Wojska Polskiego 86 (nad “Kebabem”) – II piętro

 

86-100 Świecie

 

tel. 501 32 7777

 

BIURO CZYNNE OD PON. DO PT. OD 8.00 DO 16.00

Wyróżnienia