Tłumaczenia szwedzkiego

Tłumaczenia szwedzkiego to jedna z bardziej poszukiwanych usług lingwistycznych. Szwecja bowiem, stanowi jeden z bardziej pożądanych kierunków wyjazdowych naszych rodaków. W ślad za ruchami migracyjnymi tworzy się potrzeba wykonania odpowiedniego rodzaju translacji. Nasze biuro tłumaczeń nie pozostaje obojętne wobec Państwa potrzeb. Na zlecenie osób z całego kraju wykonujemy tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne. Do kooperacji, oprócz klientów indywidualnych zapraszamy również firmy. Służymy Państwu naszą wiedzą i doświadczeniem. Serwis Protlumaczenia.pl opiera się o 5 zasad zapewnienia konkurencyjnych warunków współpracy. U podwalin profesjonalnych usług językowych lezą:

Tłumaczenia szwedzkiego

 • Niskie ceny – Protlumaczenia.pl dużą wagę przywiązują do proponowanych Państwu stawek. Naczelną ideą działania firmy jest dostarczanie wysokiej jakości translacji w rozsądnych cenach. Służymy Państwu rabatami oraz konkurencyjnymi obniżkami cen. Dążymy tym samym do zapewnienia najlepszego stosunku jakości do ceny. Na bonifikaty mogą liczyć klienci zlecający większe partie materiału i te osoby, które korzystają z naszych usług ponownie.
 • Rzetelna określenie kosztów realizacji zlecenia  – określenie warunków kosztowych przygotowania translacji odbywa się na podstawie liczby znaków zawartych w danym dokumencie. Przy procesie tym wspomagamy się oprogramowaniem typu OCR. Badanie zawartości dokumentu jest zatem rzetelne i nie rodzi wątpliwości.
 • Szybka realizacji – biuro tłumaczeń szwedzkiego pilnuje założonych terminów realizacji. Większość dokumentów o charakterze standardowym wykonywana jest w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Ekspresowe wykonawstwo nie rzutuje na jakości. Przekłady przed oddaniem klientowi są sprawdzane pod kątem ewentualnych nieścisłości.
 • Miła obsługa – dużą wagę przywiązujemy do Państwa satysfakcji z kontaktu z firmą. Staramy się zatem zapewnić optymalną atmosferę kooperacji. Nasi konsultacji chętnie odpowiedzą na Państwa pytania, które pojawiają się podczas realizacji tłumaczeń. Z biurem można skontaktować się przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8 do 20. Poza ustalonymi terminami zapewniamy kontakt mailowy. Na każdą wiadomość odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.
 • Różnorodne formy dostarczenia tłumaczeń – papiery do translacji można do nas dostarczyć osobiście, za pośrednictwem maila lub specjalnie przygotowanej aplikacji Android. Każdemu z Państwa zapewniamy komfortowe korzystanie z usług tłumaczy szwedzkiego.
Tłumaczenia szwedzkiego

Tłumaczenia szwedzkiego

Biuro tłumaczeń online

Biuro tłumaczeń online to nasza oferta z zakresu translacji z prawie 50 języków obcych. Do kooperacji z naszym zespołem językowym zapraszamy firmy i klientów indywidualnych. Protlumaczenia.pl działają w obszarze stacjonarnym oraz na płaszczyźnie Internetowej. Posiadamy oddziały zlokalizowane na terenie Bydgoszczy, Świecia i Grudziądza. Klientów spoza województwa zapraszamy do przesyłania zapytań mailowych. Na każdą prośbę o wycenę przekładu odpowiemy przed upływem 1 doby. Team translacyjny naszej firmy tworzony jest przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Na Państwa zlecenie realizujemy wszystkie typy tłumaczeń pisemnych. Dostęp do usług oferowanych przez Protlumaczenia.pl jest przyjazny użytkownikom. Procedura korzystania z tłumaczeń online odbywa się poprzez.

Biuro tłumaczeń online

 1. Wybranie odpowiedniego zakresu tłumaczenia – Protlumaczenia.pl zachęcają Państwa do uważnego prześledzenia zakresu translacji. Właściwie wybrane papiery pozwolą na uniknięcie niepotrzebnych kosztów. Warto zatem zapytać Stronę oczekującą translacji o jej założenia.
 2. Sprowadzenie dokumentów do postaci cyfrowej – biuro tłumaczeń online określa koszty wykonania zlecenia na podstawie otrzymanych skanów. Cyfrowe kopie dokumentów można do nas dostarczyć za pomocą maila, lub specjalnie przygotowanej aplikacji Android. Oczekujemy na Państwa papiery przez 7 dni w tygodniu.
 3. Bezpłatną wycenę – nasi konsultanci dokonują oceny kosztów wykonania translacji z użyciem oprogramowania typu OCR. Finalna cena przygotowania tłumaczeń stanowi iloczyn ilości znaków i stawki za 1 stronę rozliczeniową. Przekłady poświadczone rozliczane są podług 1125 znaków ze spacjami. Translacje nie wymagające imiennego podpisu Wykonawcy wycenia się co do litery.
 4. Akceptację kosztów realizacji –  uwieńczeniem każdego z zapytań jest przedstawienie wiążącej wyceny. Wybierając Protlumaczenia.pl zyskujecie Państwo pewność niezmienności zasad jej realizacji. Ceny nie ulegają zmianie na niekorzyść naszych klientów. Nie wymagamy wpłaty zaliczki do przedsiębiorstw , przy  zleceniach o wartości nie przekraczającej 500 PLN.
 5. Darmową dostawę – nie pobieramy dodatkowych opłat za wysyłkę zleceń pod wskazany adres. Wyżej wymieniona usługa realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej i wyspecjalizowanych firm kurierskich. Przekłady wysłane przed godziną 15, zostaną do Państwa dostarczone w następnym dniu roboczym.
biuro-tlumaczen-online

Biuro tłumaczeń online

Tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne to nasza oferta przekładów specjalistycznych dla firm. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy przedsiębiorstwa z całego kraju. Protlumaczenia.pl świadczą usługi lingwistyczne z prawie 40 języków obcych. W gronie specjalistów tworzących nasz zespół znajdują się filolodzy z wieloletnim doświadczeniem. Wykonujemy przekłady z takich dziedzin jak mechanika, elektronika, budownictwo oraz przemysł. Teksty o szczególnym stopniu skomplikowania mogą być poddane weryfikacji ze strony native speakerów. Protlumaczenia.pl to firma, której warto powierzyć swoje translacje. Wyrazem naszego zaangażowania są referencje i pozytywne komentarze Internautów. Do najczęściej wykonywanych tłumaczeń technicznych zaliczają się :

Tłumaczenia techniczne

 • Przekłady instrukcji obsługi – instrukcje obsługi to dokumenty od których zależy powodzenie wdrażanych innowacji. Są w nich zawarte podstawowe danych na temat obsługi zakupionych maszyn i urządzeń. Protlumaczenia.pl oprócz nienaganności merytorycznej oferują również profesjonalną warstwę wizualną. Tłumaczenia techniczne przygotowane przez Protlumaczenia.pl nie wymagają ponownych nakładów ze strony grafików komputerowych. Dokładamy wszelkich starań, aby wygląd przekładów był zbieżny z oryginałem. Zapewniamy szybkie terminy realizacji.
 • Przekłady opisów technologicznych – biuro tłumaczeń technicznych zapewnia wsparcie w postaci przekładów dokumentów opisujących wskazówki na temat przeprowadzania procesów technologicznych. Translacje tego rodzaju mają za zadanie uskutecznić czynności produkcyjne i wytwórcze. Tego rodzaju papiery wydają się istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa i zapewnienia optymalnej wydajności. Protlumaczenia.pl posiadają doświadczenie zdobyte podczas udziału w rozlicznych projektach biznesowych.
 • Przekłady patentów i certyfikatów – Protluamczenia.pl zapewniają suport na polu przekładów o charakterze prawniczo – technicznym. Opisywane tłumaczenia mogą mieć naturę zwykłą lub poświadczoną. Udzielamy rabatów na translacje o zwiększonej objętości. Na ten sam przywilej mogą liczyć klienci powracający.
tlumaczenia-techniczne

Tłumaczenia techniczne

Protlumaczenia.pl to biuro tłumaczeń stacjonarnych i Internetowych. Posiadamy oddziały zlokalizowane na terenie Bydgoszczy, Świecia i Grudziądza. Nasza firma została założona w 2012 roku i od początku istnienia dostarcza wysokiej jakości translacje w rozsądnych cenach. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Na każdą wiadomość zawierającą zapytanie ofertowe odpowiemy przed upływem jednej doby.  

Przekłady papierów samochodowych

Przekłady papierów samochodowych to jedna z propozycji biura tłumaczeń online. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy firmy i klientów indywidualnych. Nasze firma  mieści się w Grudziądzu przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 27. Ponadto posiadamy oddziały zlokalizowane w Bydgoszczy i Świeciu. Klientów spoza wymienionych miast zapraszamy do kierowania zapytań online. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby.  Przekłady papierów samochodowych są usługą, która zasługuje na Państwa uznanie. Zapraszamy do sprawdzenia pakietu oferowanych usług. Obsługujemy nieomal 40 języków obcych a do nadrzędnych wartości oferowanego serwisu należą:

Przekłady papierów samochodowych

 • Konkurencyjne ceny – biuro tłumaczeń online jest korzystne pod względem cenowym. Oferujemy stawki uzależnione od liczby zlecanych kompletów. Obsługujemy tłumaczenia dokumentów samochodowych z rzadziej występujących kierunków translacji. Przekładom podlegają dokumenty od pojazdów importowanych z Holandii, Danii, Szwecji, Norwegii. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.
 • Miła obsługa – przekłady papierów samochodowych są koordynowane przez pracowników administracyjnych. Służy Państwu radą na każdym etapie realizacji zlecenia. W swojej działalności wykraczamy również poza sferę językową. Bezpłatnie doradzamy we wszystkich kwestiach związanych z rejestracją samochodu.
 • Szybkość realizacji – przekłady papierów samochodowych wykonywane są w przeciągu 24 godzin. Nie pobieramy dodatkowych opłat za tak zwane „ekspresy”. Sprawne wykonanie translacji pozwoli Państwu na wywiązanie się z terminu przeznaczonego na zarejestrowanie samochodu. Protlumaczenia.pl to firma, której warto zaufać. Wyrazem kompetencji naszego zespołu są otrzymywane referencje i pozytywne komentarze Internautów.
 • Darmowa wysyłka – nasze tłumaczenia wysyłamy do dowolnego miejsca w kraju za darmo. Koperty z tłumaczeniami są w odpowiedni sposób zabezpieczone. Do tego typu zadań wybieramy jedynie sprawdzonych dostawców usług kurierskich. Nasza oferta spełnia reguły serwisu „door to door”. Wszelkie translacje można zamówić bez wychodzenia z domu lub biura.
 • Różnorodne formy kontaktu – dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną aplikację Android. Można za jej pomocą sporządzić fotokopie posiadanych dokumentów i przesłać je do wyceny. Oprogramowanie dostępne w sklepie Google Play znacząco ułatwia proces związany z wyceną przekładów papierów samochodowych.
Przekłady papierów samochodowych

Przekłady papierów samochodowych

Tłumacz polsko holenderski

Tłumacz polsko holenderski to jedna z ofert naszego biura tłumaczeń online. Do kooperacji w podanym zakresie translacji zapraszamy firmy i klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Naszych klientów zapraszamy do wizyty w oddziałach zlokalizowanych na terenie Grudziądza, Bydgoszczy i Świecia. Osoby spoza regionu mogą skorzystać z platformy online. Na każdą wiadomość z zapytaniem o koszty realizacji przekładu odpowiemy przed upływem 24 godzin. Tłumacz polsko holenderski wykonuje przede wszystkim następujące rodzaje translacji:

Tłumacz polsko holenderski

 • Tłumaczenia dokumentów samochodowych – tłumacz polsko holenderski przychodzi z pomocą osobom poszukującym fachowych translacji dokumentów motoryzacyjnych. Na zlecenie naszych klientów wykonujemy tłumaczenia dowodów rejestracyjnych i umów kupna samochodu lub motoru. Większość zleceń wykonywana jest w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Ekspresowe przygotowanie papierów pozwala na zachowanie 30 dniowego terminu koniecznego na przerejestrowanie samochodu. Zachęcamy do kooperacji osoby i firmy trudniące się zawodowo importem aut z Holandii. Przy większej liczbie kompletów zapewniamy rabaty i obniżki cen.
 • Tłumaczenie dokumentów kredytowych – tłumacz polsko holenderski nie pozostaje obojętny wobec tych z Państwa, którzy ubiegają się o kredyt hipoteczny. W podanym zakresie tłumaczymy umowy o pracę, odcinki od wypłat i wyciągi bankowe. Przekłady muszą być sporządzone w formie przysięgłej. Protlumaczenia.pl na stałe kooperują z blisko 20 wykonawcami, posiadającymi stosowne uprawnienia. Każdy z naszych filologów widnieje w oficjalnym spisie Ministerstwa Sprawiedliwości. Wszystkie usługi oferowane w ramach tłumaczeń polsko holenderskich cechuje wysoka jakość i najlepsze warunki realizacji.
 • Tłumaczenie zaświadczeń, świadectw ukończenia szkół i dyplomów – tłumacz polsko holenderski zaprasza do skorzystania ze swoich usług w ramach tak zwanych przekładów edukacyjnych. Dokumenty potwierdzające wykształcenie służą poświadczeniu posiadanych kwalifikacji. Te ostatnie zaś stanowią przyczynek do kontynuowania nauki lub ubiegania się o pracę. Jesteśmy do Państwa usług przez 365 dni w roku, bez wyłączenia sobót i niedziel. Fachowość naszego teamu posiada swoje potwierdzenie w otrzymywanych referencjach. Biuro tłumaczeń niderlandzkiego to firma, której warto zaufać przy okazji przekładów pisemnych.
Tłumacz polsko holenderski

Tłumacz polsko holenderski – biuro tłumaczeń niderlandzkiego

Biuro tłumaczeń Bydgoszcz

Biuro tłumaczeń Bydgoszcz działa w ramach sieci Protlumaczenia.pl i posiada swoją siedzibę przy ulicy Magnuszewskiej 6. Oferta Protlumaczenia Bydgoszcz jest tożsama z naszą propozycją dla osób z całego kraju.  Nasza bydgoska filia zajmuje się zatem translacjami z prawie 40 języków obcych. Wykonujemy tłumaczenia na 120 sposobów. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do wizyty osobistej lub przesyłania zapytań o darmowe wyceny. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby.  Biuro tłumaczeń Bydgoszcz zapewnia Państwu realizacji wszystkich typów przekładów pisemnych.  W ramach prowadzonych działań wykonujemy:

Biuro tłumaczeń Bydgoszcz – tłumaczenia przysięgłe

 • Tłumaczenia przysięgłe Bydgoszcz – biuro tłumaczeń Bydgoszcz wykonuje zlecenia wymagające pisemnej pieczęci Wykonawcy. Translacjom poddawane są wszystkie typy dokumentów. Dokumenty rozliczane są podług 1125 znaków ze spacjami. W przypadku obszerniejszym projektów udzielamy Państwu rabatów oraz obniżek cen. Z marką Protlumaczenia.pl kooperują jedynie sprawdzeni Wykonawcy. Każda z osób współpracujących z biurem tłumaczeń Bydgoszcz posiada stosowne uprawnienia. O ich niepodważalności świadczy oficjalny wpis na Listę Ministerstwa Sprawiedliwości. Tłumaczenia przysięgłe Bydgoszcz wykonywane są w terminach uzgodnionych z Zamawiającym. Większość zleceń typowych wykonujemy w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania.
 • Tłumaczenia specjalistyczne Bydgoszcz – biuro tłumaczeń Bydgoszcz przychodzi w sukurs osobom poszukujących przekładów wymagających perfekcyjnej znajomości danej branży. Protlumaczenia.pl wykonają dla Państwa translacje z prawie 50 dziedzin wiedzy. Tłumaczeniom poddawane są dokumentacje lekarskie oraz instrukcje obsługi. W zależność od konieczności przekłady mogą nosić znamiona translacji zwykłej lub poświadczonej. Każda z usług oferowanych przez Protlumaczenia.pl (w tym tłumaczenia specjalistyczne) może być zrealizowana z zachowaniem reguły „door to door”. Usługi naszych filologów można zamówić bez opuszczania domu lub biura.
 • Tłumaczenia zwykłe Bydgoszcz – biuro tłumaczeń Bydgoszcz pełni również rolę pośrednika w przekładaniu treści o specyfice informacyjnej. Tłumaczenia zwykłe oceniamy według limitu 1800 znaków ze spacjami. Ten rodzaj tłumaczeń zamawia się na potrzeby lokalizacji witryn WWW oraz ofert marketingowych i handlowych. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez 365 dni w roku, niezależnie od dni wolnych od pracy.  
Biuro tłumaczeń Bydgoszcz - tłumaczenia przysięgłe

Biuro tłumaczeń Bydgoszcz – tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia przysięgłe online

Wiele osób oraz firm poszukuje tłumaczeń w Internecie. Taka forma zlecania przekładów jest nie tylko wygodna, ale może okazać się również tańsza. Na rodzimym rynku istnieje wiele przedsiębiorstw, które oferują tego rodzaju usługi. Warto jednak  dokładnie sprawdzić ich ofertę. Spora liczba podmiotów jest posługuje się przymiotnikiem „online” tylko z założenia. Wybierając Protlumaczenia.pl macie Państwo pewność wykonania przekładów na najwyższym poziomie. Dysponujemy kadrą specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.  Proces realizacji zleceń odbywa się z wykorzystaniem komunikacji na drodze Internetowej. Nie spotkają Państwa zatem przykre niespodzianki. Tłumaczenia przysięgłe online oferowane przez nasze biuro tłumaczeń realizujemy  w myśl reguły „5 kroków”:

Tłumaczenia przysięgłe online

 • Krok pierwszy – przemyśl zakres tłumaczenia – wbrew pozorom to jeden z najważniejszych etapów realizacji przekładów online. Dobrze wybrany zakres translacji może uchronić Państwa portfele przede niepotrzebnymi wydatkami. Warto zatem zapytać się strony oczekującej tłumaczenia, czego naprawdę oczekuje.
 • Krok drugi – sprowadź dokumenty do postaci cyfrowej i wyślij na naszą skrzynkę mailową – tłumaczenia przysięgłe online powstają ze skanów. Akceptujemy wszystkie popularne rozszerzenia plików. W przypadku wątpliwości prosimy o poprzedzenie wysyłki dokumentów stosownym kontaktem telefonicznym. Do dobrej praktyki należy ponumerowanie kolejno załączanych plików.
 • Krok trzeci – poczekaj na darmową wycenę – tłumaczenia przysięgłe online podlegają regułom darmowego określenia kosztów przygotowania translacji. Wszelkie czynności związane z tym procesem wspierane są przez oprogramowanie typu OCR. Standard ten umożliwia dokładne rozpoznanie liczby znaków zawartych w danym dokumencie. Zapraszamy do przesyłania zapytań. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby.
 • Krok czwarty – zaakceptuj zaproponowaną cenę i zapłać za translacje online – Protlumaczenia.pl dokładają wszelkich starań, aby warunki realizacji zleceń były korzystne. Klienci zlecający większą objętościowo partię materiału mogą liczyć na korzystne rabaty i obniżki cen. Nasze tłumaczenia online to doskonała alternatywa do korzystania z tradycyjnych biur tłumaczeń.
 • Krok piąty – umów się na darmową wysyłkę – przekłady wykonane przez biuro tłumaczeń online dostarczane są do Państwa nieodpłatnie. Za przesyłkę odpowiada Poczta Polska lub wyselekcjonowane firmy kurierskie.
Tłumaczenia przysięgłe online

Tłumaczenia przysięgłe online

Tłumacz przysięgły norweskiego

Tłumacz przysięgły norweskiego to nasza oferta przekładów polsko norweskich i norwesko polskich przeznaczona dla firm i osób prywatnych. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy osoby z  całej Polski. Nasze biuro tłumaczeń online mieści się na terenie Grudziądza. Posiadamy również oddziały zlokalizowane w Bydgoszczy i Świeciu. Obok norweskiego wykonujemy przekłady z prawie 40 języków obcych. Tłumacz przysięgły norweskiego jest usługą, która zrzesza grono specjalistów z zakresu tejże mowy. Naszym klientom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy opartej o szereg czynników, wpływających na komfort korzystania z naszych usług. Do najważniejszych należą przede wszystkim:

Tłumacz przysięgły norweskiego

 • Atrakcyjne ceny – poziom kosztowy serwisu oferowanego przez Protlumaczenia.pl uważany jest za atrakcyjny. Główną przyczyną  takiego stanu rzeczy są rzetelne wyceny, odzwierciedlające faktyczne nakłady pracy związane z wykonaniem określonego zadania. W przypadku przekładów o większej objętości stosujemy rabaty i obniżki cen. Zapraszamy do przesyłania zapytań o darmowe wyceny. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby.
 • Szybka realizacji – dokładamy wszelkich, aby nasze zlecenia były wykonane zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem. Większość tekstów o charakterze standardowym przygotowywana jest w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Za usługi realizowane w trybie ekspresowym nie pobieramy dodatkowych opłat. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu, bez wyłączenia sobót i niedziel.
 • Pewność otrzymania wysokiej klasy tłumaczeń – nasze biuro tłumaczeń online powstało w 2012 roku. Od początku istnienia staramy się zapewnić naszym klientom wysoką jakość tłumaczeń w rozsądnych cenach . Nasze działania wspierane są przez pracowników administracyjnych i odpowiednie oprogramowanie. Posiadamy na swoim koncie udział w rozlicznych projektach biznesowych i zakończonych z sukcesem postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych.  Wyrazem kompetencji zespołu są otrzymywane referencje oraz pozytywne komentarze Odbiorców.
 • Realizacja online – tłumacz przysięgły norweskiego przychodzi w sukurs osobom poszukującym ofert tłumaczeniowych w Internecie. Gotowe zlecenia są do Państwa wysyłane za pośrednictwem Poczty lub firm kurierskich. Za wysyłkę nie są pobierane dodatkowe opłaty manipulacyjne. Protlumaczenia.pl oferują Państwu usługi „door to door”.
Tłumacz przysięgły norweskiego

Tłumacz przysięgły norweskiego

Menu

NET-KREATOR - tłumaczenia przysięgłe

Kosynierów Gdyńskich 27
Grudziądz
Telefon: 501327777
Email: admin@grudziadz24h.eu
Zakres cenowy: 10 PLN - 95 PLN

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Oddział Świecie

 ODDZIAŁ ŚWIECIE

 

ul. Wojska Polskiego 86 (nad “Kebabem”) – II piętro

 

86-100 Świecie

 

tel. 501 32 7777

 

BIURO CZYNNE OD PON. DO PT. OD 8.00 DO 16.00

Wyróżnienia