Biuro tłumaczeń online

Biuro tłumaczeń online to nasza oferta z zakresu translacji z prawie 50 języków obcych. Do kooperacji z naszym zespołem językowym zapraszamy firmy i klientów indywidualnych. Protlumaczenia.pl działają w obszarze stacjonarnym oraz na płaszczyźnie Internetowej. Posiadamy oddziały zlokalizowane na terenie Bydgoszczy, Świecia i Grudziądza. Klientów spoza województwa zapraszamy do przesyłania zapytań mailowych. Na każdą prośbę o wycenę przekładu odpowiemy przed upływem 1 doby. Team translacyjny naszej firmy tworzony jest przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Na Państwa zlecenie realizujemy wszystkie typy tłumaczeń pisemnych. Dostęp do usług oferowanych przez Protlumaczenia.pl jest przyjazny użytkownikom. Procedura korzystania z tłumaczeń online odbywa się poprzez.

Biuro tłumaczeń online

  1. Wybranie odpowiedniego zakresu tłumaczenia – Protlumaczenia.pl zachęcają Państwa do uważnego prześledzenia zakresu translacji. Właściwie wybrane papiery pozwolą na uniknięcie niepotrzebnych kosztów. Warto zatem zapytać Stronę oczekującą translacji o jej założenia.
  2. Sprowadzenie dokumentów do postaci cyfrowej – biuro tłumaczeń online określa koszty wykonania zlecenia na podstawie otrzymanych skanów. Cyfrowe kopie dokumentów można do nas dostarczyć za pomocą maila, lub specjalnie przygotowanej aplikacji Android. Oczekujemy na Państwa papiery przez 7 dni w tygodniu.
  3. Bezpłatną wycenę – nasi konsultanci dokonują oceny kosztów wykonania translacji z użyciem oprogramowania typu OCR. Finalna cena przygotowania tłumaczeń stanowi iloczyn ilości znaków i stawki za 1 stronę rozliczeniową. Przekłady poświadczone rozliczane są podług 1125 znaków ze spacjami. Translacje nie wymagające imiennego podpisu Wykonawcy wycenia się co do litery.
  4. Akceptację kosztów realizacji –  uwieńczeniem każdego z zapytań jest przedstawienie wiążącej wyceny. Wybierając Protlumaczenia.pl zyskujecie Państwo pewność niezmienności zasad jej realizacji. Ceny nie ulegają zmianie na niekorzyść naszych klientów. Nie wymagamy wpłaty zaliczki do przedsiębiorstw , przy  zleceniach o wartości nie przekraczającej 500 PLN.
  5. Darmową dostawę – nie pobieramy dodatkowych opłat za wysyłkę zleceń pod wskazany adres. Wyżej wymieniona usługa realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej i wyspecjalizowanych firm kurierskich. Przekłady wysłane przed godziną 15, zostaną do Państwa dostarczone w następnym dniu roboczym.
biuro-tlumaczen-online

Biuro tłumaczeń online

Menu
NET-KREATOR - tłumaczenia przysięgłe
Kosynierów Gdyńskich 27
Grudziądz
Telefon: 501327777
Email: admin@grudziadz24h.eu
Zakres cenowy: 10 PLN - 95 PLN

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Oddział Świecie

 ODDZIAŁ ŚWIECIE

 

ul. Wojska Polskiego 86 (nad “Kebabem”) – II piętro

 

86-100 Świecie

 

tel. 501 32 7777

 

BIURO CZYNNE OD PON. DO PT. OD 8.00 DO 16.00

Wyróżnienia