Tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne to nasza oferta przekładów specjalistycznych dla firm. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy przedsiębiorstwa z całego kraju. Protlumaczenia.pl świadczą usługi lingwistyczne z prawie 40 języków obcych. W gronie specjalistów tworzących nasz zespół znajdują się filolodzy z wieloletnim doświadczeniem. Wykonujemy przekłady z takich dziedzin jak mechanika, elektronika, budownictwo oraz przemysł. Teksty o szczególnym stopniu skomplikowania mogą być poddane weryfikacji ze strony native speakerów. Protlumaczenia.pl to firma, której warto powierzyć swoje translacje. Wyrazem naszego zaangażowania są referencje i pozytywne komentarze Internautów. Do najczęściej wykonywanych tłumaczeń technicznych zaliczają się :

Tłumaczenia techniczne

  • Przekłady instrukcji obsługi – instrukcje obsługi to dokumenty od których zależy powodzenie wdrażanych innowacji. Są w nich zawarte podstawowe danych na temat obsługi zakupionych maszyn i urządzeń. Protlumaczenia.pl oprócz nienaganności merytorycznej oferują również profesjonalną warstwę wizualną. Tłumaczenia techniczne przygotowane przez Protlumaczenia.pl nie wymagają ponownych nakładów ze strony grafików komputerowych. Dokładamy wszelkich starań, aby wygląd przekładów był zbieżny z oryginałem. Zapewniamy szybkie terminy realizacji.
  • Przekłady opisów technologicznych – biuro tłumaczeń technicznych zapewnia wsparcie w postaci przekładów dokumentów opisujących wskazówki na temat przeprowadzania procesów technologicznych. Translacje tego rodzaju mają za zadanie uskutecznić czynności produkcyjne i wytwórcze. Tego rodzaju papiery wydają się istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa i zapewnienia optymalnej wydajności. Protlumaczenia.pl posiadają doświadczenie zdobyte podczas udziału w rozlicznych projektach biznesowych.
  • Przekłady patentów i certyfikatów – Protluamczenia.pl zapewniają suport na polu przekładów o charakterze prawniczo – technicznym. Opisywane tłumaczenia mogą mieć naturę zwykłą lub poświadczoną. Udzielamy rabatów na translacje o zwiększonej objętości. Na ten sam przywilej mogą liczyć klienci powracający.
tlumaczenia-techniczne

Tłumaczenia techniczne

Protlumaczenia.pl to biuro tłumaczeń stacjonarnych i Internetowych. Posiadamy oddziały zlokalizowane na terenie Bydgoszczy, Świecia i Grudziądza. Nasza firma została założona w 2012 roku i od początku istnienia dostarcza wysokiej jakości translacje w rozsądnych cenach. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Na każdą wiadomość zawierającą zapytanie ofertowe odpowiemy przed upływem jednej doby.  

Menu
NET-KREATOR - tłumaczenia przysięgłe
Kosynierów Gdyńskich 27
Grudziądz
Telefon: 501327777
Email: admin@grudziadz24h.eu
Zakres cenowy: 10 PLN - 95 PLN

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Oddział Świecie

 ODDZIAŁ ŚWIECIE

 

ul. Wojska Polskiego 86 (nad “Kebabem”) – II piętro

 

86-100 Świecie

 

tel. 501 32 7777

 

BIURO CZYNNE OD PON. DO PT. OD 8.00 DO 16.00

Wyróżnienia