Przekłady papierów samochodowych

Przekłady papierów samochodowych to jedna z propozycji biura tłumaczeń online. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy firmy i klientów indywidualnych. Nasze firma  mieści się w Grudziądzu przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 27. Ponadto posiadamy oddziały zlokalizowane w Bydgoszczy i Świeciu. Klientów spoza wymienionych miast zapraszamy do kierowania zapytań online. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby.  Przekłady papierów samochodowych są usługą, która zasługuje na Państwa uznanie. Zapraszamy do sprawdzenia pakietu oferowanych usług. Obsługujemy nieomal 40 języków obcych a do nadrzędnych wartości oferowanego serwisu należą:

Przekłady papierów samochodowych

  • Konkurencyjne ceny – biuro tłumaczeń online jest korzystne pod względem cenowym. Oferujemy stawki uzależnione od liczby zlecanych kompletów. Obsługujemy tłumaczenia dokumentów samochodowych z rzadziej występujących kierunków translacji. Przekładom podlegają dokumenty od pojazdów importowanych z Holandii, Danii, Szwecji, Norwegii. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.
  • Miła obsługa – przekłady papierów samochodowych są koordynowane przez pracowników administracyjnych. Służy Państwu radą na każdym etapie realizacji zlecenia. W swojej działalności wykraczamy również poza sferę językową. Bezpłatnie doradzamy we wszystkich kwestiach związanych z rejestracją samochodu.
  • Szybkość realizacji – przekłady papierów samochodowych wykonywane są w przeciągu 24 godzin. Nie pobieramy dodatkowych opłat za tak zwane „ekspresy”. Sprawne wykonanie translacji pozwoli Państwu na wywiązanie się z terminu przeznaczonego na zarejestrowanie samochodu. Protlumaczenia.pl to firma, której warto zaufać. Wyrazem kompetencji naszego zespołu są otrzymywane referencje i pozytywne komentarze Internautów.
  • Darmowa wysyłka – nasze tłumaczenia wysyłamy do dowolnego miejsca w kraju za darmo. Koperty z tłumaczeniami są w odpowiedni sposób zabezpieczone. Do tego typu zadań wybieramy jedynie sprawdzonych dostawców usług kurierskich. Nasza oferta spełnia reguły serwisu „door to door”. Wszelkie translacje można zamówić bez wychodzenia z domu lub biura.
  • Różnorodne formy kontaktu – dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną aplikację Android. Można za jej pomocą sporządzić fotokopie posiadanych dokumentów i przesłać je do wyceny. Oprogramowanie dostępne w sklepie Google Play znacząco ułatwia proces związany z wyceną przekładów papierów samochodowych.
Przekłady papierów samochodowych

Przekłady papierów samochodowych

Menu
NET-KREATOR - tłumaczenia przysięgłe
Kosynierów Gdyńskich 27
Grudziądz
Telefon: 501327777
Email: admin@grudziadz24h.eu
Zakres cenowy: 10 PLN - 95 PLN

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Oddział Świecie

 ODDZIAŁ ŚWIECIE

 

ul. Wojska Polskiego 86 (nad “Kebabem”) – II piętro

 

86-100 Świecie

 

tel. 501 32 7777

 

BIURO CZYNNE OD PON. DO PT. OD 8.00 DO 16.00

Wyróżnienia